Kontakt

Zaujal Vás některý náš kurz? Zavolejte nám, pošlete e-mail nebo odešlete přihlášku online.
Nebojte se nás také na cokoliv zeptat.
 

 

fotoIng. Lenka Königová - lektor, garant kurzů
                                    daňový poradce ev.č. 04757
Tel: 723 480 468
E-mail: info@vasekurzy.cz
IČ: 65739779
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku 
od 14. 7. 2009, č.j.: ŽIO/78779/2009/MAT

 

Organizační pokyny vzdělávací agentury VašeKurzy.cz

 

Reference klientů:

 

Poděkování
„Akreditovaný kurz Účetnictví jsem si zvolila u paní Ing. Königové na základě přehledné a jasné webové prezentace, která mne oslovila. Můj dojem po absolvování kurzu předčil zcela má očekávání. Jako naprostý začátečník jsem se obávala, že nebudu látce rozumět. Ocenila jsem zejména precizní výklad, trpělivost při odpovědích na mé, ne vždy zcela jasně formulované, dotazy a individuální přístup. V rámci kurzu jsem si i díky praktickým cvičením osvojila základní principy vedení účetnictví, účtování častých i složitějších operací, včetně účetní závěrky. Paní Ing. Königová má bohaté zkušenosti z oboru, výborné lektorské dovednosti a je velice příjemná na komunikaci. Tento kurz proto mohu jen a jen doporučit, vytknout naopak nemohu nic. Přeji hodně spokojených absolventů!„
Lucie Záhorová

Školení se mi velmi zamlouvalo. Během sedmi dní jsem se dokázala naučit základy účtování i bez předchozích zkušeností s účetnictvím a díky mnoha příkladům na počítání a účtování jsem snadno pochopila potřebné souvislosti. Líbilo se mi, že školení proběhlo v malém počtu a bral se tedy ohled na všechny účastníky. Pokud bych chtěla někdy navázat na kurz Základy účetnictví a pokračovat dále ve vzdělávání, určitě využiji jiné kurzy od paní Königové.
S pozdravem
Kamila Gellerová, Engineering Specialist, Showa Aluminium Czech s.r.o.

V červnu tohoto roku jsem se zúčastnila akreditovaného kurzu účetnictví pod vedením pí. Ing. Lenky Königové.
Prostředí, ve kterém se kurz konal, bylo příjemné, žádná klasická učebna připomínající školu. Výuka byla svižná, výklad pí. Ing. Königové výborný, individuální přístup, který je možný vzhledem k malým skupinám, které pí. Ing. Königová preferuje.
Ačkoliv mi zpočátku kurz připadal velice náročný, nikdy předtím sem se s účetnictvím nesetkala…díky skvělému přístupu jsem kurz úspěšně zakončila, odnesla si spoustu vědomostí a dobrý pocit z naší měsíční spolupráce.
Jsem velice ráda, že jsem si na internetu z velké konkurence zvolila zrovna tento kurz, ačkoliv jsem se při výběru orientovala podle lokality a ceny, která je vzhledem k délce a kvalitě kurzu až neuvěřitelně nízká.
Tento kurz mohu jen a jen doporučit!!!:)
Tereza Smolíková, asistentka vedoucího servisu AutoBranka.cz

Kurz Základy účetnictví se mi moc líbil, myslím si, že mi to hodně dalo a pomohlo. Za ten jeden týden jsem se naučila mnoho nového a Vy jako lektorka máte skvělý přístup a na tom také hodně záleží. Umíte všechno velice dobře a polopatě vysvětlit, že to pochopí všichni. Žádné negativní emoce určitě nemám, kurz byl výborný.
S pozdravem
Eva Hudáková

Vážená paní Königová,
jednoznačně nejlepším plusem kurzu Mzdové účetnictví byla paní lektorka Eva, která nejen jasně podávala informace, ale bravurně zvládla i nevyvážený znalostní poměr nás účastníků. Pohotově vymýšlela příklady a mně osobně zodpověděla všechny "špekaté" otázky. Malá skupinka účastníků je další velké plus!! Materiály i příklady se mi zdály optimální; příklady v sobě zahrnovaly vše potřebné a jistě je budu používat jako pomůcku do blízké účetní budoucnosti. Ve srovnání s jinými kurzy - osobnější přístup a přímá okamžitá komunikace. Děkuji.
Pavlína Staňková

V srpnu tohoto roku jsem úspěšně absolvoval akreditovaný kurz Účetnictví u paní Ing. Lenky Königové. Jako úplný začátečník jsem se obával, že tomu nebudu rozumět a taky jako správně ješitný chlap jsem si nechtěl udělat ostudu. Po dvou dnech se moje obavy rozplynuly. Paní Ing. Lenka Königová je zkušená lektorka s bohatou praxí jak na školách, tak v oboru, s jasným a srozumitelným výkladem a příjemným vystupováním. Doporučuji všem zájemcům, i začátečníkům, kteří mají kladný vztah k číslům a kteří by se chtěli profesně věnovat účetnictví, a nebo jenom pochopit principy účetnictví ; a rozšířit si vědomosti v dané problematice. Proč jsem si vybral zrovna kurz u paní Ing.Königové? Cena, lokalita, výuka v malých skupinách a hlavně celkový dojem z přehledných webových stránek, kde jsem se dozvěděl všechno, co jsem potřeboval – jednoduše moje krevní skupina. Když to tak cítíte taky, tak neváhejte a přihlaste se! Kurz je intenzivní, takže doporučuji dělat domácí úkoly a nevynechávat výuku.
Jozef Rebej

V měsíci září tohoto roku jsem absolvoval akreditovaný kurz Účetnictví. Paní Königová má skvělé učitelské nadání a navíc velmi dobré komunikační schopnosti. I když na počátku člověk nemá základní znalosti účetnictví, tak po skončení kurzu je schopen zcela běžného účtování. Výuka byla vedena ve svižném a přátelském duchu. Oporou pro učení je kromě kvalitního výkladu také učebnice, kterou účastník obdrží na počátku kurzu. Dalším podstatným rysem hodin jsou krátké či souhrnné příklady, bez nichž by výuka byla pouhá teorie. Kurz je tedy celkově kvalitní a na vysoké úrovni, za čímž lze tušit léta praxe pí. Königové. Vše ostatní pak záleží na přístupu jednotlivých účastníků kurzu.
Přeji hodně úspěchů a spokojených studentů!
Mgr. Petr Galuška 

Děkuji Lence Königové za velmi zdařilý seminář k základům účetnictví. Velmi kladně hodnotím její odbornou přípravu a pedagogický um a celkově profesionální úroveň vedení kurzu. Do budoucna ji přeji další stejně nadšené studenty a těším se zase někdy na shledanou v navazujících kurzech.
Ing. Veronika Benešová

Absolvovala jsem kurz daňové evidence, abych mohla mně i manželovi vést daňovou evidenci. Vedla mě k tomu neustále se zvyšující cena za účetní služby. Hledala jsem na internetu nejdříve jednoduché účetní programy, které každý může stáhnout k vyzkoušení zdarma, ale i když Vás hodně navádějí k správnosti evidence, bez kurzu, který jsem absolvovala u p. ing. Königové, by to nebylo pak tak jednoduché. Kurz mě provedl daňovou evidencí od začátku až do konce. Dozvěděla jsem se vše o daních z příjmu, sociálním a zdravotním pojištění, silniční dani a odpisech. Naučila jsem se pracovat s knihou Daňové zákony. Tohle všechno bych bez kurzu nezvládla. A po propočtu nákladů za kurz a koupení počítačového programu, na kterém mohu zpracovávat daňovou evidenci, jak pro sebe tak i svého muže, již za první rok ušetřím 50% nákladů. Všem kurz doporučuji.
Zuzana Dvořáčková